SKUP AUT

500 30 40 33

Skup kabrioletów

                                                                                                                                            

Kabriolety to piękne i przyciągające wzrok samochody, które cieszą się dużą popularnością i zainteresowaniem. Wiedzą to dobrze wszyscy posiadacze tego typu aut. Nasza firma wie jak ważne są dla Państwa te auta, dlatego jeśli zdecydujecie się sprzedać swojego kabrioleta to serdecznie zapraszamy do naszego skupu Kabrioletów. Dlaczego skorzystać z usług skupu Kabrioletów w Warszawie? Ponieważ warto przekonać się na własnej skórze, że nasze oferty cenowe są na prawdę wysokie, można powiedzieć najwyższe. Pewnie w głębi duszy mówicie Państwo „ta jasne…”, lecz pozwólcie wyjaśnić, dlaczego ceny są tak wysokie. Dbamy o klientów i o Ich zadowolenie, dlatego też oferujemy tak atrakcyjne ceny, aby zyskać jak największą rzesze zainteresowanych naszymi usługami. Naszych klientów, którzy skorzystali z usług skupu kabrioletów w Warszawie, można nazwać „chodzącą reklamą i wizytówką”. Wiemy doskonale, że bardziej zaufamy opinii kogoś, kto skorzystał z jakiś usług niż z reklamy. W ofercie naszego skupu znajduje się między innymi: 

- Darmowy dojazd do klienta, niezależnie od kilometrów, które nie mają    żadnego wpływu na cenę, 

- Darmową wycenę samochodu, która jest odzwierciedleniem realnej wartości , 

- Darmową usługę wyceny on-line, gdzie wystarczy wysłać zdjęcia auta wraz z danymi, a my na ich podstawie  podamy Państwu orientacyjną cenę za Państwa Kabriolet, 

- Załatwienie całej „ papierkowej roboty”, 

- Dowolna forma zapłaty, - Profesjonalizm i uczciwość, 

Już dziś zapraszamy do odwiedzenia naszego skupu w stolicy. Czekamy również na kontakt telefoniczny lub mailowy, gdzie nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania. 

               

                     ZADZWOŃ DO NAS

                          500 30 40 33

                       WYŚLIJ

                FORMULARZ KONTAKTOWY 

                 

                 NAPISZ DO NAS

                  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.