SKUP AUT

500 30 40 33

Skup aut Pruszków: Co warto o nas wiedzieć?

 

Jesteśmy firmą ze Stolicy, która nieprzerywanie od końca lat dziewięćdziesiątych zajmuje się skupowaniem samochodów. Niektórzy mają nas za komis, lecz w rzeczywistości jesteśmy grupą osób, która chce udowodnić kierowcom, że sprzedaż samochodu to pozbycie się pojazdu z jednoczesnym zainkasowaniem dużych pieniędzy. Jeśli planujesz sprzedaż swojego auta, to w kilku słowach udowodnimy Ci, że jesteśmy warci uwagi!

Skup aut Pruszków: Zapomnij o stacji diagnostycznej Każdy mechanik zna się na samochodach. My również, bo przecież zajmujemy się ich skupowaniem. W związku z tym posiadamy bardzo dużo specjalistycznych narzędzi, które pomagają nam ocenić rzeczywistą wartość pojazdu. Wbrew pozorom kierowcy zawsze zaniżają ceny. Zbyt często porównują swój samochód do odpowiedników z Allegro lub Oferii, a przecież każdy pojazd ma swoje indywidualne, zależne od stylu prowadzenia cechy. Oprócz mierzenia grubości lakieru, skupiamy się także na stanie wizualnym oraz technicznym. Sprawdzamy, czy pojazd ma wycieki i jakie ciśnienie panuje w konkretnych podzespołach. Auto podpinamy do systemu komputerowego, który czarno na białym pokazuje nam jego wady oraz zalety. Dzięki takiej procedurze przedstawiamy klientowi realną wartość pojazdu, a nie ceny wzięte z kosmosu.

Skup aut Pruszków: Przyjedź, ocenimy, kupimy i zapłacimy! Naszą największą zaletą jest płatność w dniu transakcji przy kliencie. Możemy zapłacić gotówką, a na życzenie klienta możemy też zrealizować przelew błyskawiczny Dotpay. Dzięki takiej polityce nasi klienci mogą mieć pewność, że w dniu sprzedaży samochodu nie tylko się go pozbędą, ale solidnie na nim zarobią. Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Wszystkie dane korespondencyjne znajdziesz w zakładce "kontakt".

 

                                                                                                                                            

Oczekując godnej zapłaty za Państwa samochód, oraz profesjonalizmu, warto zapoznać się z ofertą naszej firmy. Nasz Skup aut Pruszków oferuje Państwu wysokie ceny za skupowane samochody. Dzięki naszemu doświadczeniu zdobytemu przez wiele lat, wiemy doskonale jak ważny jest klient. To dzięki Niemu nasza firma może dalej się rozwijać, oraz wprowadzać nowe udogodnienia. Wszystkie nowe promocje powstają dla naszych klientów. Oferujemy tak wysokie ceny skupów, aby przyciągnąć więcej klientów, a co za tym idzie, możemy pozwolić sobie na oferowanie wysokich cen za odkup samochodu, w przeciwieństwie do skupów, które oferują niskie propozycje cenowe, i dlatego też zyskują małą popularność. Skup aut Pruszków skupuje auta każdej marki i w każdym stanie technicznym. Po udanej transakcji oferujemy gotówkę od ręki lub przelew bankowy. W ofercie skupu aut Pruszków znajdziecie Państwo wiele atrakcyjnych pomysłów na ułatwienie sprzedaży, na przykład możliwość darmowego dojazdu do klienta, nie zależnie od kilometrów Nas dzielących, oraz darmową wycenę, zgodną z rzeczywistą wartością samochodu. Całkowitą oszczędnością Państwa czasu jest skorzystanie z naszej wyceny on-line. Wystarczy wypełnić formularz i wysłać zdjęcia samochodu, a nasi pracownicy na ich podstawie, podadzą Państwu orientacyjną wartość auta. Więc proszę nie zwlekać dłużej. Czekamy na Państwa kontakt telefoniczny lub mailowy. Nasi pracownicy udzielą cennych porad i odpowiedzą na pytania. 

               

                     ZADZWOŃ DO NAS

                          500 30 40 33

                       WYŚLIJ

                FORMULARZ KONTAKTOWY 

                 

                 NAPISZ DO NAS

                  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.