SKUP AUT

500 30 40 33

Skup aut Legionowo - Podstawowe informacje o nas

 

Witaj drogi kierowco. Znajdujesz się na naszej witrynie w celu sprzedania swojego samochodu. Jeśli masz odrobinę wolnego czasu, to przeczytaj naszą ofertę do końca, a być może jeszcze dziś uda nam się domknąć deal tak, aby obydwie strony były zadowolone!

Skup aut Legionowo: Mówimy jak jest Na pewno interesuje Cię proces wyceny samochodu. Pozwól, że przedstawimy Ci całą operację. W odróżnieniu od naszej konkurencji nie mamy znajomych mechaników ani właścicieli stacji diagnostycznych. Wycenę opieramy na naszych przyrządach, które są w pełni specjalistyczne i miarodajne. Posiadamy profesjonalne mierniki grubości lakieru, narzędzia do sprawdzania ciśnienia oleju i płynów dodatkowych, a także urządzenia do badania stanu technicznego zaworów / pompy paliwa. Oczywiście korzystamy również z innych urządzeń, lecz to nie czas, aby o tym pisać. Mówimy jak jest, ponieważ nie bez powodu korzystamy z urządzeń diagnostycznych. My doskonale wiemy, co teoretycznie boli Twój samochód, lecz swoją wycenę opieramy także na przywiązaniu kierowcy do pojazdu. Oferujemy średnio o pięć procent więcej, niż konkurencja. Dlaczego? Bo dobrze potraktowany klient wróci z kolejnym autem i konwojem znajomych :-)

Skup aut Legionowo: Znamy się na biznesie Skupujemy wszystkie samochody, nawet te uszkodzone. Wiemy jak się robi biznes, dlatego jeszcze żaden kierowca nie stracił na nas ani grosza. Poczytaj opinie o nas w Internecie, sam się przekonasz o naszym profesjonalizmie. Nasz skup aut gwarantuje płatność w dniu podpisania umowy: oferujemy gotówkę lub przelew błyskawiczny Dotpay. Lubimy konkrety, a nie bajki, dlatego cieszymy się popularnością i powodzeniem. Decydując się na współpracę z nami możesz mieć pewność, że nie tylko pozbędziesz się samochodu, ale dobrze na nim zarobisz!

 

                                                                                                                                                   Skup aut Legionowo należy do jednych z najbardziej zaufanych skupów na terenie Warszawy. Zasługą tego jest stu procentowe zadowolenie wszystkich naszych klientów, którzy skorzystali z usług naszego skupu aut. Oferujemy skup aut bez względu na markę auta, stan, przebieg i typ nadwozia, po prostu skupujemy wszystkie pojazdy. Jesteśmy skupem aut używanych, lecz zajmujemy się też skupem aut zabytkowych. Uważamy, że w tym biznesie klient jest najważniejszy, dlatego oferujemy ceny, które są odwzorowaniem realnej wartości proponowanego przez klienta auta. Jako nieliczni oferujemy darmowy dojazd do klienta, bez względu na dzielące Nas kilometry. Dodatkową również darmową opcją jest wycena, którą rzetelnie wykonują nasi wykwalifikowani rzeczoznawcy. Zależy nam na zadowoleniu klienta, ponieważ to on wyrabia nam dobrą opinię wśród potencjalnych innych, i dzięki temu nie oszukujemy klientów jak to często robi nasza konkurencja. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami, jeżeli oferta trafia w Państwa gusta i wzbudza zaufanie. W drodze nowych technologii oferujemy internetową wycenę, która odbywa się bez wychodzenia z domu. Wystarczy wypełnić formularz dostępny na naszej stronie internetowej i wysłać do nas zdjęcia samochodu, a nasi pracownicy na podstawie informacji i zdjęć dokonają przybliżonej wyceny wartości samochodu. Korzystając z naszych usług macie Państwo pewność profesjonalnego podejścia do klienta, oraz uczciwości naszych pracowników. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami, jeżeli oferta trafia w Państwa gusta i wzbudza zaufanie. Jeszcze raz gorąco zapraszamy do współpracy.

               

                     ZADZWOŃ DO NAS

 

 

 

 

 

                          500 30 40 33

                       WYŚLIJ

                FORMULARZ KONTAKTOWY 

                 

                 NAPISZ DO NAS

                  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.