SKUP AUT

500 30 40 33

SKUP AUT

  Jesteśmy zainteresowani praktycznie każdym autem wyprodukowanym w latach 1998-2013, wyjątkiem są auta zabytkowe które także skupujemy.

  Jesteśmy w równym stopniu zainteresowani autami w bardzo dobrym stanie, pokolizyjnymi, powypadkowymi, uszkodzonymi technicznie.

  Kupujemy także amerykańskie, nietypowe, cabrio.

Nasz skup jest bardzo elastyczny, nie musisz się martwić, jeśli posiadasz auto do sprzedania nie starsze niż 15-sto letnie zarejestrowane w kraju będziemy nim zainteresowani-poza pewnymi wyjątkami np. nie skupujemy aut na obcych tablicach rejestracyjnych, nie skupujemy części, nie skupujemy dokumentów od aut.

  Podkreślamy fakt iż jako nieliczna firma jesteśmy zainteresowani także autami nietypowymi, ciekawymi, zabytkowymi. Również jedni z nielicznych nie wybieramy koloru auta- biały czy czerwony, combi,automat,  jest to dla nas bez znaczenia jeśli oczywiście ma to odzwierciedlenie w cenie. Faktem jest że dany model nawet w podobnym stanie a w innym kolorze przedstawia inną wartość, oczywiście zawsze realnie podchodzimy do każdego pojazdu i staramy się aby nasze wyceny były jak najbardziej trafne, spełniały oczekiwania nasze i Państwa.


              Nie Jesteś pewien czy odkupimy od Ciebie auto- Zadzwoń - zawsze warto porozmawiać.