SKUP AUT

500 30 40 33

Skup Samochodów

Jak wygląda sprzedaż?

  Wycena- jest to element który chyba najbardziej interesuje naszych Klientów. Więc jak to wygląda:

  Każdy samochód jest traktowany indywidualnie, bierzemy pod uwagę stan techniczny i wizualny, przebieg, kolor, wcześniejsze naprawy blacharskie i wiele innych czynników kkore mają wpływ na wycenę. Nasi rzeczoznawcy biorą pod uwagę wartości rynkowe, możliwości sprzedażowe danego modelu, tendencje rynkowe, popularność danego modelu. 

  Nasze wyceny są realne i odzwierciedlają wartość danego auta w określonym stanie, pomiejszone o stałą niską naszą marże-daje to możliwość zakupu wielu aut w skali miesiąca. Doświadczenie pokazuje że realnie płacimy więcej niż inne firmy, nie mylić z obietnicami telefonicznymi dotyczących ceny, jesteśmy firmą traktującą poważnie naszych Klientów-tego samego oczekujemy od Państwa. Jeśli auto spełnia nasze oczekiwania, cena jest adekwatna do stanu i wieku pojazdu dokonujemy transakcji, w innym przypadku zaproponujemy odpowiednią cenę- jeśli zaproponowana kwota spełnia Twoje oczekiwania podpisujemy umowę, jeśli nie- trudno. Klient nie ponosi kosztów związanych z dojazdem i wyceną. 

   Jeśli umawiamy się na spotkanie staramy się dotrzymać terminu, zawsze może coś wypaść, chociaż bardzo rzadko się to zdarza- w takim przypadku dzwonimy i umawiamy się na inną godzinę, ewentualnie dzień. 

  Posiadamy szerokie kontakty, także zagraniczne- dlatego możemy zapłacić bardzo dobrze za większość aut, zarabiamy głównie na ilości.

  Umowa- najważniejszy dokument dla nas i dla Państwa

  Samochody są skupowane przez naszą firme zawsze na podstawie umowy kupna sprzedaży, nie jest to umowa "komisowa, użyczenia, zlecenia itp" , gwarantuje to natychmiastową możliwość zgłoszenia sprzedaży w wydziale komunikacji a co za tym idzie - brak odpowiedzialności w przypadku popełnienia wykroczenia sprzedanym autem, np.fotoradary, parkowanie, stłuczki itp.

   Umowa jest zawsze podpisywana podczas transakcji, podpisuje się zawsze własnym nazwiskiem osoba z którą właśnie macie Państwo kontakt. 

  Ubezpieczenie- posiadamy własne ubezpieczenia więc nie ma potrzeby abyśmy korzystali z Państwa OC,

na życzenie zrzekamy się polisy, a sprzedający ma możliwość zwrotu niewykorzystanej części składki.

                  W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

                                                          ZAPRASZAMY

                                                                            

   

  ZADZWOŃ DO NAS

 

 

 

 

 

            500 30 40 33

          WYŚLIJ

  FORMULARZ KONTAKTOWY 

                 

  NAPISZ DO NAS

                  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.